Antalya’dan Bildiriyorum…

closeBu blog girdisi uzun uzun zaman önce yazıldığından dolayı, okunduğu tarihte geçerliliğini yitirmiş olabilir. Herhangi bir durumda, öncelikle içerdiği bilgilerin güncelliğini kontrol etmeniz önemle rica olunur.

This post was published 12 years 1 month 11 days ago which may make its actuality or expire date not be valid anymore. This site is not responsible for any misunderstanding.

Evet insanın evi ve memleketi gibisi yoq kesinlikle…Bir ay gibi bir süre ayrı kalmış olmama rağmen yine de çok özlemişim buraları.Uçaktan indiğim andan itibaren anladım.Bugün hava biraz parçalı bulutlu ama yine de gayet güzel..Yarın daha açık olacakmış hava…Ama tüm Türkiye’deki gibi bayramın birinci günü yağmurlu olacakmış denilenlere göre!!!

Yani gayet hoş insanın evinde ve memleketin de olması :kendinikaybetmişinsansmileyi

Share

Osman BICAKCI

I am a technology lover who lives in Istanbul. I would like to converge many of things in my life, there is one rule instead; simplicity is required.

As a technology lover, there are a million things I want to experience, to do, to be better at. I believe that “A life without a cause is a life without an effect” so I’m willing to build my life onto a good and valid cause for reaching and creating a good effect.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*