Engineering Drawing…

closeBu blog girdisi uzun uzun zaman önce yazıldığından dolayı, okunduğu tarihte geçerliliğini yitirmiş olabilir. Herhangi bir durumda, öncelikle içerdiği bilgilerin güncelliğini kontrol etmeniz önemle rica olunur.

This post was published 12 years 1 month 27 days ago which may make its actuality or expire date not be valid anymore. This site is not responsible for any misunderstanding.

Ben böyle dersi Computer Science&Enginneering müfredatına koyan zihniyete ne diyeyim!!!
Ya git bir sürü malzeme al,sonra git kitabını al yetmedi derslerden önce çalış,yetmedi her dersten önce çizim kağıdını hazırla nedir bu yaa!!!!

Verdiğim paraya değil de harcadığım zamana yanıyorum…Bu saçma dersin yerine Web Design&Technology dersi koysalar olmaz zaten!!!!
Ne gerek var ki böyle web design gibi derslere!Böyle Eng.Drawing gibi önemli dersler varken!!!

Share

Osman BICAKCI

I am a technology lover who lives in Istanbul. I would like to converge many of things in my life, there is one rule instead; simplicity is required.

As a technology lover, there are a million things I want to experience, to do, to be better at. I believe that “A life without a cause is a life without an effect” so I’m willing to build my life onto a good and valid cause for reaching and creating a good effect.

6 thoughts to “Engineering Drawing…”

  1. Simdi takma kafana her muhendislik ogrencisinin basina gelir bunlar ama ileri de hakikaten fraydlarini goreceksiniz ozellikle 3D dusunurken. Tabii AutoCAD gosterirlerse daha da guzel olur. Bu arada Hayırlı olsun brother :))))

  2. Hocam sen git Ekonomi oku; düzelt şu ekonomiyi!!!:D
    Ayrica yorumun için saol abiciğim AutoCad de goruceğiz…
    Bakalim fena degildi ilk ders!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*