iremfan.com

closeBu blog girdisi uzun uzun zaman önce yazıldığından dolayı, okunduğu tarihte geçerliliğini yitirmiş olabilir. Herhangi bir durumda, öncelikle içerdiği bilgilerin güncelliğini kontrol etmeniz önemle rica olunur.

This post was published 12 years 13 days ago which may make its actuality or expire date not be valid anymore. This site is not responsible for any misunderstanding.

Evet size bir site duyurusu yapacağım…İrem’in hayranları için oluşturulmuş bir site…
iremfan.com
Sitenin forumu şu anda aktif…Birkaç güne kadar daha da iyi olacaktır katılımlarınızla..
Evet buradan buyrun efendimm

Share

Osman BICAKCI

I am a technology lover who lives in Istanbul. I would like to converge many of things in my life, there is one rule instead; simplicity is required.

As a technology lover, there are a million things I want to experience, to do, to be better at. I believe that “A life without a cause is a life without an effect” so I’m willing to build my life onto a good and valid cause for reaching and creating a good effect.

6 thoughts to “iremfan.com”

 1. irem şarkın çokkkkkkkkkkkkkkkk güzel yeni şarkını daha dinliyemedim ama dinliycem beni msn ne yükler misin?

  Parhelia notu: Sitede yorum bolumune, lütfen msn adresi yazmayiniz. Sevgiler…

 2. ireeemmm sen bitanesin yaaaa çooookk seviyorum seniiiii;););););););) lütfen msnine beni de eklermisinnn LÜTTFEEENNNN:)

 3. irem seni çok ama çok seviyorummmmmmmmmmmmm sitenin yenileceğini duydum.rengi yeşil olsun mu? lütfen msn adresimi eklermisin beni nolurrrrrrr? :-))))

 4. sennnnnnnn çok güzelsin bazı şarkılarının hepsini ezberledim
  1.istanbul ağlardı
  2.seninle olmak(hasret)
  3.git
  4.itiraf
  5.hayal et sevgilimi unutmayalım
  daha çok şarkılarının var biliyosun ben sana aşığım.
  bakın size bişey söylücem hayalet sevgilim değil
  hayal et sevgilim olucak fan saitesine girin ben ordan daha çok şey öğrenip size gelicem şunu bilinki ben irem e hastayım onun yüzünden hasta olucam
  ayyyyyyyy canımmmmm beniiimm ya şu güzelliğe bakın ya çok güzelsin

 5. mrb ben de iremin hastasıyım bunu kanıtlamak için de herkesi evime davet ediyorum çünkü şu anda odamın duvarını görmek mümkün değil yani her tarafta iremin resimleri var ben iremi tv den tanımadım bi akrabamın telinden dinledim ilk onuu çokk sevdimm umarım onla konuşma fırsatım olur çünkü çok küçük bi yerde yaşıyorumm ve iremin albümüne, posterine burda ulaşmak çok zorr
  ireme şunu söylemek istiyorum ben ona baya uzak bi yerdeyim bu yüzden söylemek istediğim şey ‘irem ablacım uzakta da sevdiklerin ve hayranların çokk’ bende bursalıyım ama malesef şu anda orda diilim herkese slm
  .:FATMA:. İnTiHaRMaVi

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*