Uzayan kar tatili ve hayal olan tatil

closeBu blog girdisi uzun uzun zaman önce yazıldığından dolayı, okunduğu tarihte geçerliliğini yitirmiş olabilir. Herhangi bir durumda, öncelikle içerdiği bilgilerin güncelliğini kontrol etmeniz önemle rica olunur.

This post was published 11 years 10 months 19 days ago which may make its actuality or expire date not be valid anymore. This site is not responsible for any misunderstanding.

Evet saolsun üniversitem büyük bir duyarlılık gösterip; 23,24,25 ve 26 Ocak tarihlerini tatil yaptı.Tabii bendenizin final döneminin ilk haftasına gelen bu tarihler ve bu tarihlerde baş gösteren Sibirya soğuklarıyla gelen kar yağışı; ilk haftaki güzelim finallerimi 6 Şubat haftasına erteledi…Ve yine saygıdeğer ve pekçok(!) şeye değer güzel okulumun bana layık gördüğü 10 günlük tatil; kar tatili sebebiyle 6 güne indi…En güzel(!) kelime grupları sizin olsun demek sanırım en doğrusu saygıdeğer okuluma…

Yine de hayırlısı olsun demek en doğrusu…Kar tatili işkencesinin en kısa zamanda son bulması dileğiyle, bu sitem ve hırs dolu mesajı şu sözlerle tamamlıyorum:

“saf bir akıl…garip şeylere inanmaktan büyük haz alır.
bulduğu ne denli garipse, onun için o kadar iyidir.
sade ve anlaşılır şeylere ise yüz vermez;
çünkü onlara zaten herkes inanır.”

samuel butler

Tuzlama çalışması

Share

Osman BICAKCI

I am a technology lover who lives in Istanbul. I would like to converge many of things in my life, there is one rule instead; simplicity is required.

As a technology lover, there are a million things I want to experience, to do, to be better at. I believe that “A life without a cause is a life without an effect” so I’m willing to build my life onto a good and valid cause for reaching and creating a good effect.

10 thoughts to “Uzayan kar tatili ve hayal olan tatil”

  1. Kalan sağlar bizimdir demesem zati sarfettiğim güzel sözlerin iki katını sarferdm merak etmeyin ustad.Tabii kar güzel; şimdi aşağıya inip oynamak lazım 😉

  2. Valla benim Ispartalı bildiğim baba bir tane…Onu da tüm Türkiye bilir yane..Hatta Isparta’da adına bir üniversite bile var.O derece durum…
    Şahsen Antalya’dan başka hiçbir yere de benim demem o da ayrı bir mesele…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*