Uzun süren sessizlik…

closeBu blog girdisi uzun uzun zaman önce yazıldığından dolayı, okunduğu tarihte geçerliliğini yitirmiş olabilir. Herhangi bir durumda, öncelikle içerdiği bilgilerin güncelliğini kontrol etmeniz önemle rica olunur.

This post was published 11 years 9 months 1 day ago which may make its actuality or expire date not be valid anymore. This site is not responsible for any misunderstanding.

Neredeyse 1 hafta süren sessizlikten sonra yeniden merhaba…(Kendimi TV’de program yapan insanlara benzettim birden…) Sessizliğin nedenini bilmiyorum esasında. Ne yoğunluk ne de yorgunluk. Aslında sanırım biraz zihinsel durulanma, biraz da fotoğraflara has olan hayatın sessiz, gürültüsüz tarafını görme çabasıyla geçti zaman… Zaten 2 gününü Elif Şafak’ın yeni eserini okumakla geçirdim.Bir sonraki yazı bu kitapla ilgili olacak! Ve şu andan bu yazıyı sonlandırıyorum çünkü CNN Türk’de Elif Şafak var Tarafsız Bölge adlı programda…

Share

Osman BICAKCI

I am a technology lover who lives in Istanbul. I would like to converge many of things in my life, there is one rule instead; simplicity is required.

As a technology lover, there are a million things I want to experience, to do, to be better at. I believe that “A life without a cause is a life without an effect” so I’m willing to build my life onto a good and valid cause for reaching and creating a good effect.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*