100.Yazı…

closeBu blog girdisi uzun uzun zaman önce yazıldığından dolayı, okunduğu tarihte geçerliliğini yitirmiş olabilir. Herhangi bir durumda, öncelikle içerdiği bilgilerin güncelliğini kontrol etmeniz önemle rica olunur.

This post was published 11 years 11 months 4 days ago which may make its actuality or expire date not be valid anymore. This site is not responsible for any misunderstanding.

14 Ekim gününde başlayan blog yolculuğunda; gün geldi dilime geleni yazdım, gün geldi dile gelmeyenleri ifade etmeyi çalıştım. Sonra günler geldi ki; müzikle beraber anlatmaya çalıştım birşeyleri. Peki neydi bu anlatma derdi,çabası. Esasında bir derdim ya da çabam yoktu da; eğer birilerinin yüzünde tebessüm oluştuysa ya da birileri eski dostlarını hatırladıysa ya da birileri yaptıkları birşeyden rahatsız hissettilerse kendilerini, ne mutlu bana…

İşte öyle… Farkındayım 100. yazı olduğu için geyik yapmakta olduğumun ama idare edin…

Dün yazamadım lakin dün yine kendimi kaybetmem ve Alkım’ın kitap rafları arasında bulmamla gerçekleşen bilmem kaçıncı kitap faciasının sonucunda, can kaybı olmadan ufak sıyrıklarla kurtuldum. Şaka bir yana yine belirli limitin üstüne çıkmadım hakim oldum kendime. İşte aldığım o altı kitap:

– Aydınlanma Komiseri, Ken Kalfus; Literatür, Aralık 2005

– Ruhumu Öpmeyi Unuttum, İnci Aral; Epsilon, Şubat 2006

– Nazım, Can Dündar; İmge Yayınevi, Kasım 2005

– Fotoğrafı Sana Gönderiyorum, Selim İleri; Doğan Kitap, Şubat 2006

– Ladesçi, Üstün Dökmen; Sistem Yayıncılık, Ocak 2006

– Bir Mühendisin Dünyası, James L.Adams; Tübitak, Ekim 2004(Tamamıyla meslek merakı!)

Evet aldığım kitaplar bunlar… Bakalım ne kadar sürede bitecekler. Eğer hoşuma giden olursa paylaşırım buradan. Kendimi kaybetmek denebilir mi bu kitap tutkusuna bilmem ama, çok da rahatsız değilim bu alışkanlığımdan. Hatta umarım ömrüm boyunca devam eder!

Sanırım yakında kitaplık almam gerekiyor, çünkü halihazırdaki kitaplıkta yer kalmadı..Neyse böyle işte sevgili değerli blog okurları… Madem 100.yazı fikirlerinizi ve önerilerinizi de yazarsanız sevinirim. Şen kalın, esen kalın; mutlu olun, güzel olun!

Share

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

2 thoughts on “100.Yazı…”