Çamlıca’da kar…

closeBu blog girdisi uzun uzun zaman önce yazıldığından dolayı, okunduğu tarihte geçerliliğini yitirmiş olabilir. Herhangi bir durumda, öncelikle içerdiği bilgilerin güncelliğini kontrol etmeniz önemle rica olunur.

This post was published 12 years 1 month 6 days ago which may make its actuality or expire date not be valid anymore. This site is not responsible for any misunderstanding.

Evet yaklaşık 15 dk önce kar yağışı başladı(ya da ben o zaman farkettim..)Pencerenin önünde kar birikti.Bende elimle top yapip aşağıya attım.Nereye geldiyse artık 🙂
Ayrıca Star TV’de geçen altyazıya göre yarın İstanbul’da ilk ve orta dereceli okullar tatilmiş.Kötü hava koşulları sebebiyle tabii ki!!!Ve Hürriyet’de internet sitesine eklemiş haberi…Atv’de şu şekilde altyazı geçiyor şu anda:”Yarın ilk ve orta dereceli okullar neden tatil edildi!Az sonra…” 🙂 Ölüyorum bu reyting laflarına inananlar var mı acaba?

Herneyse bu kadar haber yeter sanırım!!!Ayrıca şu anda meteroloji bilgilerine göre hava sıcaklığı 1,0 C de ; 340 dereceden 20 kt kuvvetinde rüzgar ; %98 nem ve 1000,3 hPa basınç varmış..Böyle işte…Ayrıca rüzgar çok kuvvetli..Allah korusun bizleri…

Share

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

One thought on “Çamlıca’da kar…”