Etkin Görüşme Teknikleri

closeBu blog girdisi uzun uzun zaman önce yazıldığından dolayı, okunduğu tarihte geçerliliğini yitirmiş olabilir. Herhangi bir durumda, öncelikle içerdiği bilgilerin güncelliğini kontrol etmeniz önemle rica olunur.

This post was published 12 years 3 months 8 days ago which may make its actuality or expire date not be valid anymore. This site is not responsible for any misunderstanding.

Bugün görüşmeye gittiğim şirkette adamlar işi gayet ciddiye almışlar ve bu da çok hoşuma gitti.Mesala görüştüğüm kişi ilk başta görüşmeye gelmeden önce “punch card”larla ilgili araştırma yapmamı istemişti!Görüşmede de maillle gönderdiğimi tekrar anlattırdı.Sonra strcopy fonksiyonunun yaptığını yapan bir fonksiyonu kağıt üzerinde C’de yazmamı istedi.Sonrada network ile ilgili şöyle bir soru sordu:İki bilgisayar biz yazışmak istiyoruz bir programla fakat ben yazdıklarımın okunmasını istemiyorum.O sebeple nasıl bir sistem olmalı ki server olmadan iki bilgisayar internet ortamında birbiriyle yazışabilsin?(IP statik değil;yani IP yi veririz bağlanır olmamalı!)

Sonra da okula derse gittim acayip rastgeldi otobus falan da yetişebildim derse!Discrete Math’ta öldüm öldüm dirildim can sıkıntısından!Ama Eng.Draw dersi fena değildi çizimi yapıp bir saatte çıktık dersten!Hoş ilk ders olduğu için kolaydı ama…Keşke hep böyle kolay olsa!!!

Share

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

2 thoughts on “Etkin Görüşme Teknikleri”