İrem Albüm Çıkaracak

closeBu blog girdisi uzun uzun zaman önce yazıldığından dolayı, okunduğu tarihte geçerliliğini yitirmiş olabilir. Herhangi bir durumda, öncelikle içerdiği bilgilerin güncelliğini kontrol etmeniz önemle rica olunur.

This post was published 12 years 7 days ago which may make its actuality or expire date not be valid anymore. This site is not responsible for any misunderstanding.

Hasta olmama rağmen bu haberi sizlere iletiyorum.İşte Sabah ve Hürriyet gazetelerinde yazanlar:

İrem Yağcı

Sabah

İnternet İrem 200 bin YTL’ye anlaştıİnternet yoluyla yayılan ‘Hayal Et Sevgilim’ adlı şarkısıyla tanınan Koç Üniversitesi Hukuk Fakültesi öğrencisi İrem Yağcı, bir süredir plak şirketlerini peşinden koşturuyordu. “İleride avukat olacağım, albüm çıkarmayacağım” diyerek teklifleri kabul etmeyen Yağcı, teklifler cazip bir hal alınca, kararından döndü. Ve Avrupa Müzik ile 200 bin YTL için imza attı.

Zafer AKBAŞ

Hürriyet

Hayalet Sevgili albüm çıkarıyor

İnternet sayesinde daha albümü çıkmadan “Hayal Et Sevgilim” adlı şarkısı geniş kitleler tarafından bilinen İrem Yağcı, ilk albümünü çıkarmak için hazırlıklara başladı. Koç Üniversitesi Hukuk Fakültesi birinci sınıf öğrencisi İrem Yağcı’nın bir cep telefonuna kaydedilen “Hayal Et Sevgilim” şarkısı geçtiğimiz yaz sahibinden habersiz internete düşmüş ve şehir efsanelerine neden olmuştu.

Bu şehir efsaneleri arasında da en çok İrem’in erkek arkadaşının trafik kazasında öldüğü için bu şarkıyı bestelediği yönündeydi. Şehir efsaneleri can sıkıcı boyutlara ulaşmaya başlayınca ise İrem Yağcı ilk kez Hürriyet Gazetesi’ne açıklamalar yapmış, “Hiçbiri doğru değil. Ben bu şarkıyı gayet kaşına kaşına, oturduğum yerden yazdım” demişti. Yağcı, ilk albümünü çıkarmak için Avrupa Müzik’le anlaştı.

İçerik Ortağı:iremfan.com

Share

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

14 thoughts on “İrem Albüm Çıkaracak”