Irem-Kölem ol değilmiş

closeBu blog girdisi uzun uzun zaman önce yazıldığından dolayı, okunduğu tarihte geçerliliğini yitirmiş olabilir. Herhangi bir durumda, öncelikle içerdiği bilgilerin güncelliğini kontrol etmeniz önemle rica olunur.

This post was published 12 years 3 months 4 days ago which may make its actuality or expire date not be valid anymore. This site is not responsible for any misunderstanding.

İlk çıktığında İrem’e ait sandık ama değilmiş….Ama şark ıburada;kim söylediyse de!!!Son olarak bugün şarkının BBG evinden Özlem’e ait olduğunu öğrendim.Yani şarkı özlemin. Yukarıda İrem’in yazmış olduğu yorumu bulabilirsiniz!!!

Ayrıca Dream Tv’de canlı yayına çıkan İrem’in buradaki Hayalet Sevgilim’in canlı performansının linki de aşağıda!İlk olarak Kölem Ol:

Özlem-Kölem ol
“Anladım hata yaptım
Sensiz günlerime ağladım
Pişmanım çok pişmanım
Sensiz bir günüm geçer sandım!

Yok yok deme
Beni birkez daha dinle
Affet desen şu gönlüne
Söz geçir yar yüreğine

Kölem ol gel desen
Gelmem mi yar?
Uğrunda öl desen
Ölmem mi yar?

Bir anlasan, bir dinlesen!
Kalbim senin için çarpıyor yar!”

İrem-Hayalet Sevgilim(Dream TV-Canlı Performans)

Ve işte CNNTürk Frekans röportajı…

İşte röportajda “Hayalet Sevgilim” hakkında dedikleri:

“Yazdığım diğer 13-14 şarkıdan pek bir farkı yok!!!Ayrı bir özelliği yok!Ölen ya da intihar eden bir sevgiliye yazılmış diye birşey yok!Yazılan hikayenin şarkıyla ilgisi yok haliyle!Ama okuduğumda cuk diye oturduğunu hissettim yazılan hikayenin.Yazana da tebrikleri gönderiyorum buradan!Sanırım sözlerinden dolayı böyle yazılmış herhalde!!!”

Adı İrem Yağcı…
Ayrıca 7 yıldır müzikle ilgileniyormuş.Koç Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde okuyormuş.Hayalet Sevgilim in kampüste çok amatörce telefonla arkadaşları tarafından bir arkadaş ortamında kaydedildiğini söylüyor.Önce bluetooth yoluyla yayıldığını sonra da internette yayınladığını tahmin ediyormuş!

Share

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

25 thoughts on “Irem-Kölem ol değilmiş”