Ödev teslim,Yolculuk,vs,vs…

closeBu blog girdisi uzun uzun zaman önce yazıldığından dolayı, okunduğu tarihte geçerliliğini yitirmiş olabilir. Herhangi bir durumda, öncelikle içerdiği bilgilerin güncelliğini kontrol etmeniz önemle rica olunur.

This post was published 12 years 2 months 25 days ago which may make its actuality or expire date not be valid anymore. This site is not responsible for any misunderstanding.

Evet bugün teslim ediyorum ödevi.Raporu tamamladım; öğlen saatlerinde teslim edeceğim inşallah. Baya çektirdi bize bu ödev ama bitti çok şükür!Umarım iyi not alırım.Ayrıca Discrete Math ve Eng.Draw var bugün ders olarak!Discrete Math güzel ders de şu Eng.Draw hakkındaki görüşlerimi eğer alttaki postu okuduysanız biliyorsunuzudur.Yok okumadıysanız işte o post!

Evet bugün akşam inşallah Antalya yolcusuyum!Akşam oldukça yoğun olacağım,ders tahmini 17:15 te biterse,evde 17:45 gibi olabilirsem;25 dk birşeyler atıştırıp 18:30 daki Kozyatağında kalkacak olan servise yetişmem lazım…Eğer yetişemezsem taksiye atlayıp gideceğim artık Sabiha Gökçen Havalimanı’na…Tahmini 40 YTL tutuyormuş..Bakalım hayırlısı….

Evet birazdan antetli çizim kağıdı ve çantamı hazırlayacağım!Ve iki tane parça göndereceğim buraya!

Share

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*