Son Haberler….

closeBu blog girdisi uzun uzun zaman önce yazıldığından dolayı, okunduğu tarihte geçerliliğini yitirmiş olabilir. Herhangi bir durumda, öncelikle içerdiği bilgilerin güncelliğini kontrol etmeniz önemle rica olunur.

This post was published 12 years 2 months 15 days ago which may make its actuality or expire date not be valid anymore. This site is not responsible for any misunderstanding.

Evet haberler birikti onları vereyim…
Birkaç gündür anca post gönderebiliyorum.Sebebi aşırı yoğunluk valla…
İlk önce 8 yıl sonra ilkokul arkadaşımla ilginç bir şekilde karşılaştım. Valla çok şaşırdım ama daha fazla sevindim.Çünkü zati bilirsiniz eski günlere özlem ayyuka çıkmıştı ben de…Her neyse işte o arkadaşımın sitesini ekledim sağ tarafa bi ziyaret edin artık:)

Sonra Gazetelik.com ailesi yeni bir site eklemiş site zincirine:Teknoblog.com
Artık bu site de her sabah uyandığımda olmadı daha sonraları; Gazetelik.com’dan sonra ziyaret edeceğim ikinci adres…Başarılar Teknoblog….(Sağ tarafta link mevcuttur…)

Son olarak da Erkan’ın biraz geç keşfettiğim şiiri ve onun ses kaydı var…Birazdan sözlerini de yazacağım başka bir post olarak…Gayet duygulu gayet güzel bir kayıt.Erkan’ın kabileyeti ve şiiri önünde saygıyla eğilmeyi borç bilirim.Maşallah der,takdir ederim…

Share

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

One thought on “Son Haberler….”