Yoğunluk

closeBu blog girdisi uzun uzun zaman önce yazıldığından dolayı, okunduğu tarihte geçerliliğini yitirmiş olabilir. Herhangi bir durumda, öncelikle içerdiği bilgilerin güncelliğini kontrol etmeniz önemle rica olunur.

This post was published 12 years 4 months 4 days ago which may make its actuality or expire date not be valid anymore. This site is not responsible for any misunderstanding.

Son günlerde yapmam gerekenlerin sayısı oldukça arttı!
Ödevler,Cse Club ve diğer işler…Antalya gidiş için rezarvasyon yaptırdım 31 Ekim’e.Çarşamba günü tamamıyla dolu uçuşlar!Dönüş tam bir muamma c.tesi ve pazar günleri tamamıyla tüm uçuşlar ve otobüsler dolu!!!Yani eğer bayramda niyetiniz varsa bir yerlere gitmeye acele edin derim ben!!!

Yarin i-con da C# Kampüs eğitimi başlıyormuş.Geçen sene çekilişle kazandığım bu eğitimi yarın itibariyle inşallah alacağım.Zaten Aralık ayında İtalyanca kursuna başlayacağım için bu bir aylık sürede olması benim için çok iyi oldu!!!

Bir de Data Structures dersinden bir ödev var ki; ne siz sorun ne ben söyleyeyim!Bir algoritma bulamadım ödevle ilgili!28 Ekim Cuma gününe yapmam gerekiyor ödevi.C ile yapılacak olan ödevin konusu ise şu:1000 basamağa kadar sayıları bölmek.Sayıların girişi input.txt den olucak!Eğer biraz C bilginiz varsa şu garibana yardım edin şu algoritma konusunda!Eğer isterseniz gönderirim ödevin proposalini!

Hayırlısı olsun bakalım!!!

Share

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

4 thoughts on “Yoğunluk”