Yol İzlenimleri

closeBu blog girdisi uzun uzun zaman önce yazıldığından dolayı, okunduğu tarihte geçerliliğini yitirmiş olabilir. Herhangi bir durumda, öncelikle içerdiği bilgilerin güncelliğini kontrol etmeniz önemle rica olunur.

This post was published 12 years 3 months 18 days ago which may make its actuality or expire date not be valid anymore. This site is not responsible for any misunderstanding.

Bugün Antalya-İstanbul yolundaydım…Afyon kısmına kadar arabayı ben kullandım ve gayet hoşuma gitti uzun yolda kullanmak arabayı.Daha önce hiç bu kadar uzun yolda kullanmamıştım!!!

Daha sonrasında ise arka koltuğun keyfini çıkardım.(Buradan kuzenlerime pilot ve co-pilot namında teşekkürlerimi sunuyorum:D)

Tabii yolda Pamukova sonrası oluşan araç yoğunluğu sebebiyle niye böyle tatil dönüşlerinde kamyonlara trafiğe çıkış yasağı konulmadığını merak ettik.Hatta daha da ötesinde ilgililere uzaktan iltifatta bulunduk.

Hatta bu Pazar günü için de TEM gişelerinde oluşan kuyruğu önlemek için gişeler ücretsiz olabilirdi.Ama olmaz dedik Türkiye’de olmaz!!!Tabii biz yine tahminlerde bulunduk gelecekle ilgili kendi aramızda ki,bunları yazmayayım burada:)

Neyse çok şükür sağ selamet vardık İstanbul’a evlerimize…Bakalım bir daha ki Antalya yolculuğum ne zaman olucak?

Share

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

One thought on “Yol İzlenimleri”