Yorucu bir gün!

closeBu blog girdisi uzun uzun zaman önce yazıldığından dolayı, okunduğu tarihte geçerliliğini yitirmiş olabilir. Herhangi bir durumda, öncelikle içerdiği bilgilerin güncelliğini kontrol etmeniz önemle rica olunur.

This post was published 11 years 10 months 21 days ago which may make its actuality or expire date not be valid anymore. This site is not responsible for any misunderstanding.

Pazar günü genelde insanların(normal olanların) dinlenme günüdür. Bendeniz ise pazar gününü yorularak geçirdim. Kadıköy ulaşmakla başlayacaktı lakin ufak bir ayrıntı vardı. 8 Mart Kadınlar günü eylemleri sebebi ile kapalıydı yollar. Bu şartlar altında, yürüyerek eylemci arkadaşlarla(!) beraber Haydarpaşa’dan aşağı sallanmak zorunda kalan ben sayın eylemci arkadaşların; “Öcalan kalbimiz seninle..” sloganlarının ardından soylarından girip başka biryerlerden çıktım maalesef… Tabii soylarının günahı var mıdır yok mudur bilmem eğer yoksa özür dileyim buradan…

Daha sonrasında yol arkadaşım Erol ile beraber Beşiktaş’a vapurla geçtik… Ve fotoğraf çekmeye başladık vapur yolculuğuyla beraber. Akabinde Gümüşsuyu, Taksim, İstiklal, Galata civarlarında dolaşarak kendimizce güzel fotoğraflar çekmeye çalıştık… Yarın tab ettirmeyi planlıyorum bir aksilik olmazsa…(Eğer çok kötü değilse çektiklerim buradan da paylaşırım 😉 )

Güzel bir akşam yemeğiyle sona eren pazar günü oldukça yorucuydu ama yorucu olduğu kadar rahatlatıcı oldu. Sanırım haftanın üzerime yüklediklerinden biraz olsun kurtuluyorum… Neyse umarım herkesin pazar günü güzel geçmiştir.. Görüşmek üzere…

Share

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*