Zor

closeBu blog girdisi uzun uzun zaman önce yazıldığından dolayı, okunduğu tarihte geçerliliğini yitirmiş olabilir. Herhangi bir durumda, öncelikle içerdiği bilgilerin güncelliğini kontrol etmeniz önemle rica olunur.

This post was published 11 years 8 months 29 days ago which may make its actuality or expire date not be valid anymore. This site is not responsible for any misunderstanding.

Zormuş bilmiyordum. Soruları sormak da zormuş, cevabı bulmak da! Gün ve gün umutları kaybetmemek için kendini kandırmak da zormuş da ben bilmiyordum.

Hayatın kendi kendisine oynadığı oyunda kullandığı figüranlar olmak değil de, hayatın bu oyunda yaptığı hileler canımı sıkan. Zamanın su gibi akıp gitmesine de sözüm yok da, geri dönüşünün olmamasına ne demeli!

Yolunu bulamayan su gibi, birikmeye başladım olduğum yerde. Gün geçtikce büyüyor sınırları bu birikintinin. Ümitleri, korkuları ve bilmediklerimi biriktiriyorum belki lazım olur günün birinde diye. Yok ama umudum yok pek geleceğe dair! Zor olsa da kabullenmek, yok artık umudum!

Belki ufak bir teselli benim ki…� Keşkelerin esiri olmadan önce belkilerin esiri olmayı kabul etmek� çaresizce. Belki demek geleceğe.. Hani olmaz ya ama belki…�

Share

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

2 thoughts on “Zor”