Gün olur…

Takip Ettiklerim

Bloga yazmadığım günlerde kısmen de olsa uzak da kaldım, blog dünyasından. Kimi zaman haftada bir ancak okuyabildim etrafımdaki blogları. Ancak son günlerde nihayet yeniden geri döndükten sonra, biraz daha fazla zaman ayırıyorum komşularıma:)

Şu sıralar takip ettiğim, kiminin müptelası olduğum siteler şunlar:

Bildirgec: Her gün istisnasız ziyaret ettiğim sanal duraklardan biri. Teknoloji odaklı çoğu haberi aldığım ve bilgimi arttırıp, günümü kolaylaştırabildiğim bir yer burası.

Teknoblog: Yeni tasarımıyla daha da kullanıcı dostu olan, güncel teknoloji haberlerini takip ettiğim bir yer burası da. Podcast leriyle işini ne kadar özenli gerçekleştiğini ispatlıyor zaten. Ayrıca aynı grubun üyesi olan, TeknoHD ve TeknoUydu da aynı başarıyı yakalayacak gibi duruyor. İyi şanslar Teknoblog!

^^Chi_: Yazdığı hayat yazılarını okumak zevkli oluyor. İyi bir gözlemci ve yorumcu. Keyif alıyorum onun oyunlar, reklamlar ve geziler hakkındaki yazılarını okurken. Umarım hep böyle devam eder.

Serendipity: Bir nevi, başka bir komşuluk türü olsa da aramızdaki; devamlı okuduğum, her gün yeni yazısını dört gözle beklediğim bir diğer blog da onunki. Kimi zaman hissettiklerimi bulduğum, kimi zaman da hissettiğini hissedebildiğim yazıları ve şiirleri içeriyor Serendipity. Sohbeti kadar blogunu okumak da zevkli.

Meren: Fotoğraf, Amerika ve hayat üzerine dersler aldığım blogsa, çoğunluk tarafından tanınan A.Murat Eren’in kişisel fotoğraf günlüğü. Biyolokum (Düygü)’un yazıları da takip ettiklerim arasında. Yine ilgili bireylerin bilebileceği üzere Murat Eren, Pardus geliştiricilerinden.

Share
Multitasking

Multitasking

Teknik terimlerin ve bazı özel kalıpların, başka dillerden Türkçe’ye tercümesi, hem oldukça zahmetli ve hem de çoğu zaman gerçek anlamını yansıtamayacak şekilde […]

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.